... O Valdyrovi ...

Valdyr Egilsson

[ Další fotky... ]

   Narodil sem se jednoho mlžného úterního rána roku 80 minulého století. Od malička sem většinu víkendů a prázdnin trávil na chalupě v Posázaví. Všude kolem krásná a poměrně divoká příroda – skály, lesy, řeky, bažiny – co víc sem si jako malej kluk mohl přát? Tenhle kraj mě hodně ovlivnil a po maturitě a jednoletém intermezzu na jazykovce sem si bez váhání podal přihlášku na přírodovědnou vejšku.

   Vybral sem si na Karlovce obor s téměř poetickým názvem „ Hospodaření s přírodními zdroji “. Skvělá škola, zajímavý obor, který mi dal do života dost zajímavých informací a jednoho koníčka – šutrologii. Jenže mě v rozletu do dalšího ročníku zastavila zkouška z matiky. A protože matice rozumím asi jako Poulíček fotbalu, uznal sem, že je na čase najít si jiný obor studia. Řídíce se heslem „Kdo hledá najde, i když je to m.c.“, jsem opravdu objevil pro mě zajímavý obor na zemědělce - hlavně tam není žádná matika!!!. Tak si tam celkem vegetim už druhým rokem.

   Mezi moje záliby, kromě šermu a vikingů, patří fotografování čehokoli, sběr minerálů, cestování, metalová hudba, filmy, starodávné recepty na výrobu alko i nealko nápojů, pochutiny všeho druhu a trocha dobrýho českýho pivečka.

Dodatek:
    Už mnoho slunovratů uběhlo od dob, co jsem tesal tyto řádky a proto je zde pokračování příběhu...
Záliby zůstaly, na škole jsem se stal nejdříve úspěšným blbcem s titulem Bc. a později i ignorantem s titulem Ing. Přitom ženu našel a mnoho prací zkusil. Nakonec i vyučil se na učilišti Thoru zasvěceném s hromy i blesky spojeném. A nyní před občasnými vrtochy Thorovými Vaše obydlí chráním a thorosvody instaluji :-)

 +420-608-167-226
pošli mi ho valdyr (zavináč) centrum (tečka) cz
  Praha