... O Tricii ...

Tricie

[ Další fotky... ]

    Narodila jsem se na konci srpna 1987 jako nejmladší člen rodiny. Základku jsem absolvovala v domnění ostatních lidí na škole, že jsem stále prvňáček.... Poté jsem se nenápadně přesunula na zdravotní školu, protože lámat končetiny dneska umí kdekdo, ale lámat je umělecky to je teprve něco. Bohužel můj oblíbený obor zrušili a přesunuli pod vysoký školy. Tím pádem nejsem rehabilitační sestra jak jsem si přála a moje nenávist k fyzice a matice se prohloubila s každou nepovedou přijímací zkouškou na vysokou. Mezi pokusy jsem si udělala rok jazykový školy a 3,5 roku vyšší zdravotní školy v Praze. Jako malá jsem přečetla tuny pohádek a všechna vydání E.Štorcha. Kolem 15 roku jsem objevila kouzlo fantasy knih a totálně jim propadla. Následující rok jsem potkala velkého válečníka, který mě a malou skupinku nejvěrnějších zasvětil do umění LARPu. Nejlepší způsob jak prožít svůj vlastní fantasy příběh a poznat skupinu stejně poblázněných lidí. Už v těchto letech jsem pokukovala po železném šermu a navštěvovala sem tam skupinu Garm, díky mému staršímu sourozenci - Orskovi. V době, kdy Tunel - naše LARP skupina, postupně přestala jezdit na akce přešla jsem ke Garmům a konečně naplno objevila kouzlo vikingského života a další bezvadnou partu lidí. Loňský podzim jsem potkala milovaného muže, za kterým jsem se odstěhovala na západ Čech.

    Oblíbené filmy a seriály: anime, akční, fantasy, pohádky, muzikály. Např.: Futurama, Vampire knight´s, Nruto, Basilisk, Saiyuki, kompletní Ghibli, Mumie, Harry Potter, LOTR, Noční a denní hlídka, X-man, Outlander, Statečné srdce, 13´warrior (vikingové), Když slunce bylo bohem, Ohněm a mečem, filmy z marvel produkce.

    Oblíbená hudba: prakticky cokoliv, kromě dechovky a techna. Folk a balady (asonance, klíč, ginevra), metal (dragonforce, mannowar, saurom landerth), rock (Kabát), orient (tarkan, emad sayyah), pop (shakira, bagárová, abba, 80´- 90´léta), Tři sestry, anime songs, muzikály.

    Oblíbená četba a spisovatelé: pohádky všeho druhu, manga, John Moore (Zabij a zachraň, Příručka pro hrdiny), Martin D.Antonín (Křivé ostří, Zelená), Jakub D.Kočí (Vajgly, Vítr v Piniích), F.Vrbenská a L.Medek (Stín modrého býka - První fan.kniha, kterou jsem četla), Tad Williams (Trún z dračích kostí), Markus Heinz (Trpaslíci), J.Červenák (Bivoj), Tolkien (PP a Hobit), Lewis (Narnie), K.Minekura (Saiyuki), P.Eisenstein (Čarodějův syn), E-Štorch (všechno), Děsivé dějiny a její odvětví, Lukjanněnko (Noční, denní a šerá hlídka).

    Oblíbené jídlo: Skoro všechno z masa a zeleniny. Čokoláda

   Oblíbené pití: Červené víno, medovina, tequilla a vodka.

   Oblíbené zbraně: Meč jednoruční se štítem, dýky.

   Obl. počítačové hry: Baldur´s gate II., Newerwinter´s night single, online i síťová hra, Sacred, Duke nuke, Slepice, World of Goo, Prince of Persia, Metin online.

   Mám ráda:
- Když jsem se svými přáteli nejlíp někde pod stanem, vaříme si na ohni a povídáme si o všem možným.
- Procházky lesem, po hradech a zámcích.
- Starý nábytek a vybavení ze staré doby.
- Hraní na počítači RPG her.
- Svého přítele, bratra, rodiče a svý kamarády.
- Myši, křečky, potkany, fretky, psy, kočky, koně, medvědy, krávy, aj.zvířectvo.
- Když nemusím nic dělat a jen spát :-)))
- Dračí doupě, Gurps, Shadow Run, Vampires

  ?
pošli mi ho Lily.Sirius@seznam.cz
  Rokycany