... O Orskovi ...

Orsk

[ Další fotky... ]

    Kde začít…………třeba od začátku. Bylo nebylo jaro roku 1986. A v ten den bičovaly oblohu blesky, hrom rozechvíval vzduch v ulicích a do toho hustě pršelo. Ponurá nálada, těch kteří museli být venku, prozrazovala, že je prostě vyjimečně hnusný den. V blíže neuvedeném lékařském komplexu ten den přicházel na svět Orsk. Doktor, který se ráno při holení pořezal, tušil průser a nabádal všechny k opatrnosti, jenže sestřička, která ten den při porodu asistovala, se lekla když spatřila orska v plné kráse, upustila ho na dlaždičky (odtud má Orsk tak malou kapacitu paměti) a utekla s dechem brajícím jekotem pryč. Druhá asistentka si dodala odvahy, zvedla ho ze země a chtěla ho, jak se tomu sakra říká, no prostě praštit. Jenže ho v jedný ruce neudržela, a tou ránou ho poslala skrz prosklený dveře. Když zametli střepy, šoupli Orska do trouby a předstírali, že se nic nestalo. Po mnoha marných pokusech dopéct ho do lidské podoby ho z tý trouby vyndali a poslali ho domů. Tam z něj měli radost, protože tak krásného synka nikdo nemá.

    Dál už to tak zajímaví není. Od malička jsem projevoval zájem jak o destrukci tak i konstrukci. Moje konstrukční touhy mě dovedli, až na střední odbornou školu strojních a elektrotechnických zařízení. A svoji destrukční touhu sem využil jako pohonou jednotku k podpoření svojí vnitřní soutěživosti.

    Oblíbená četba: R.F.Feist-Mág, J.R.R.Tolkien-Hobit, Pán prstenů, T.Goodking- Sága o meči pravdy, P.Kotol-Rabit, aneb cesta někam a zas zpátky, John Moore-Nepohledný princ, Zabij a zachraň, ………-Za pár prstenů, apod….

    Oblíbená hudba: Night wish, Queen, Iron Maiden, Kabát, Rammstein, Avril, Era, Enya, Tribal beats, Mark Knöpfler, Klíč, Asonance, a jakýkoliv celtic rock, Sountrack of: Lord of The Ring, Gladiátor, Shrek, Barbar Conan, atd…

    Oblíbené filmy: Statečné srdce, Vikingové, Pán prstenů, Statečné srdce, Dračí srdce, Statečné srdce, Barbar Conan, Statečné srdce, Gladiátor, Statečné srdce, Shrek, statečné srdce, Zachraňte vojína Ryana, Statečné srdce, Tmavomodrý svět, Pearl Harbor, Statečné srdce, Žhavé výstřely, Space balls, statečné srdce, Bláznivý příběh Robina Hooda, aj….

    Oblíbené jídlo: Jakýkoliv maso s přílohou v poměru 10 : 1.

    Oblíbené pití: Pivo, medovina, červené víno, Skotská whisky, bylinné likéry, čaj z máty.

    Oblíbené zbraně: Jednoruční dvousečný meč a obouruční jednobřitá sekera.

    Oblíbená chvíle. Když stojím na kopci , hledím na západ slunce, lehký větérek mi čechrá vlasy, ušima proplouvá zvuk rohů, houslí nebo skotských dud a naplňuje mou mysl mnoha myšlenkami na budoucnost.

  ?
pošli mi ho orsk.akro@seznam.cz
  Praha