... O Halldorovi ...

Halldor

[ Další fotky... ]

   Narodil jsem se jednoho večera na začátku listopadu roku 1996. Během mého dospívání se ve mne díky častým toulkám v lesích a setkáních s lesní zvěří probudil zájem o les, proto jsem po maturitě bez váhání podal přihlášku na zemědělskou univerzitu, kde jsem nastoupil na bezva obor Provoz a řízení myslivosti.

   Co se šermu týče, do toho jsem se zapletl souhrou náhod jednoho mrazivého lednového večera. Po letech hraní počítačových her se mi do hlavy díky několika událostem dostal nápad. Proč nezačít doopravdy šermovat, proč nesvírat v ruce opravdový meč, kterým bych mlátil svého nepřítele. A protože mě už odmala fascinovali vikingové, vyťukal jsem si v googlu vikinské skupiny v Praze a začal vybírat. Nebylo to jednoduché rozhodování, ale po několika hodinách jsem se rozhodl zkusit štěstí ve skupině Vargheim.

    O pár setkání a mírně bolestivých tréninků (absence zbroje :)) později jsem byl jsem rád, že jsem si vybral tuto skupinu, protože jsem zde našel dobré přátele, výborné spolubojovníky a skvělé kumpány na posezení v hospodě nad půllitrem piva.

   Kromě vikingování se ještě věnuji rybaření, kování spon, výrobě některých nezbytných věcí pro boj a táborový život, lukostřelbě, výpravám na vodu, spaní v přírodě, ježdění na koni a občasnému fotografování divoké zvěře.

   Co mám rád: dunění hromu, vůni kůže a oceli, horské lesy moře, můj meč a sekeru, okamžik kdy mi zabere ryba na prut a moment kdy se mi podaří strefit se protivníkovi do helmy.

   Co mi pije krev: lidé co někoho pomlouvají za zády, intrikáni, lidé co jsou ochotní udělat pro peníze všechno, velké supermarkety, debilní reklamy a blbé zákony od blbých lidí.

   Oblíbená hudba: Wardruna, Sabaton, Celtic music, Manowar, Tomáš Kočko a epické soundtracky od filmů jako Star Wars nebo Lord of the Rings

  ?
pošli mi ho Ankalagon@seznam.cz
  Praha